PizzaPizza
- Pizza Margherita di BufalaParadajková omáčka, mozzarella, bazalka, olej z bazalkového pestaParadajková omáčka, mozzarella, bazalka, olej z bazalkového pestaod 8,38 €0,52 kg, 16,12 €/1kg
- Pizza Prosciutto GranoneParadajková Omáčka, Šunka, Kukurica, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Šunka, Kukurica, Syr Mozzarellaod 8,99 €0,65 kg, 13,83 €/1kg
- Pizza Funghi ProsciuttoParadajková Omáčka, Šunka, Šampiňóny, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Šunka, Šampiňóny, Syr Mozzarellaod 9,09 €0,65 kg, 13,98 €/1kg
- Pizza Quatro StagioniParadajková omáčka, šunka, šampiňóny, kukurica, olivy, syr mozzarellaParadajková omáčka, šunka, šampiňóny, kukurica, olivy, syr mozzarellaod 9,19 €0,69 kg, 13,32 €/1kg
- Pizza Quatro FormaggiParadajková Omáčka, Syr Eidam, Syr Niva, Syr Bambino, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Syr Eidam, Syr Niva, Syr Bambino, Syr Mozzarellaod 9,29 €0,65 kg, 14,29 €/1kg
- Pizza SicíliaParadajková Omáčka, Šunka, Kukurica, Syr Bambino, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Šunka, Kukurica, Syr Bambino, Syr Mozzarellaod 9,19 €0,7 kg, 13,13 €/1kg
- Pizza PikantParadajková Omáčka, Pikantná Saláma, Klobása, Feferóny, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Pikantná Saláma, Klobása, Feferóny, Syr Mozzarellaod 9,79 €0,7 kg, 13,99 €/1kg
- Pizza GazdovskáParadajková Omáčka, Slanina, Kyslá Smotana, Syr Niva, Cibuľa, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Slanina, Kyslá Smotana, Syr Niva, Cibuľa, Syr Mozzarellaod 9,19 €0,71 kg, 12,94 €/1kg
- Pizza PivárskaParadajková Omáčka, Šunka, Klobása, Údený Syr, Chilli Omáčka, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Šunka, Klobása, Údený Syr, Chilli Omáčka, Syr Mozzarellaod 9,99 €0,72 kg, 13,88 €/1kg
- Pizza Hawaiparadajková Omáčka, Šunka, Ananás, syr Mozzarellaparadajková Omáčka, Šunka, Ananás, syr Mozzarellaod 8,99 €0,68 kg, 13,22 €/1kg
- Pizza BambinoParadajková Omáčka, Kuracie Mäso, Broskyňa, Brusnice, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Kuracie Mäso, Broskyňa, Brusnice, Syr Mozzarellaod 10,49 €0,71 kg, 14,77 €/1kg
- Pizza BowlingParadajková Omáčka, Saláma, Šunka, Olivy, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Saláma, Šunka, Olivy, Syr Mozzarellaod 9,19 €0,71 kg, 12,94 €/1kg
- Pizza DiavolaParadajková Omáčka, Syr Mozzarella, pikantné salámové plátky, chilli olejParadajková Omáčka, Syr Mozzarella, pikantné salámové plátky, chilli olejod 9,79 €0,67 kg, 14,61 €/1kg
- Pizza SedliakParadajková Omáčka, Šunka, Saláma, Klobása, Slanina, Cibuľa, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Šunka, Saláma, Klobása, Slanina, Cibuľa, Syr Mozzarellaod 9,89 €0,72 kg, 13,74 €/1kg
- Pizza BalkanyParadajková Omáčka, Šunka, Balkánsky Syr, Mozzarella Syr, Rukola, Paradajky, BalzamikoParadajková Omáčka, Šunka, Balkánsky Syr, Mozzarella Syr, Rukola, Paradajky, Balzamikood 10,49 €0,65 kg, 16,14 €/1kg
- Pizza DelikatesParadajková Omáčka, Šunka, Kuracie Mäso, Slanina, Klobása, Šampiňóny, Syr Parmezán, Syr MozzarellaParadajková Omáčka, Šunka, Kuracie Mäso, Slanina, Klobása, Šampiňóny, Syr Parmezán, Syr Mozzarellaod 12,38 €0,82 kg, 15,10 €/1kg
- Pizza Prosciutto Crudo e BasilicoParadajková omáčka, mozzarella, bazalka, šunka prosciutto crudo, parmezán, olej z bazalkového pestaParadajková omáčka, mozzarella, bazalka, šunka prosciutto crudo, parmezán, olej z bazalkového pestaod 12,39 €
- Pizza NapoliParadajková omáčka, mozzarella, ančovičky, kapary, olivyParadajková omáčka, mozzarella, ančovičky, kapary, olivy9,69 €
Obchodné detaily
Reštaurácia Kolkáreň
Milan Rinkovský
Nám. sv. Mikuláša 12/12
06401 Stará Ľubovňa
Register: Okresný úrad Stará Ľubovňa, Číslo živnostenského registra: 710-2198
Register: 33068135
DPH číslo: SK1023341605
>

