BurgerBurger
- Smash Classic2x hovädzie paté, maslová brioška, kečup, horčica, nakladané uhorky, čerstvá cibuľka, 2x syr Cheddar2x hovädzie paté, maslová brioška, kečup, horčica, nakladané uhorky, čerstvá cibuľka, 2x syr Cheddarod 6,90 €0,27 kg, 25,56 €/1kg
- Smash Signature2x hovädzie paté, maslová brioška, dressing smokey mustard, karamelizovaná cibuľka, slaninový čips, jalapeños, 2x syr Cheddar2x hovädzie paté, maslová brioška, dressing smokey mustard, karamelizovaná cibuľka, slaninový čips, jalapeños, 2x syr Cheddarod 8,90 €0,27 kg, 32,96 €/1kg
- Fresh Smash2x hovädzie paté, maslová brioška ľadový šalát, paradajka, dresing smokey mustard, 2x syr Cheddar2x hovädzie paté, maslová brioška ľadový šalát, paradajka, dresing smokey mustard, 2x syr Cheddarod 8,90 €0,27 kg, 32,96 €/1kg
- Limited Gorgonzilla Smash Burger EditionMaslová brioška, chick dressing, 2x hovädzie paté, gorgonzola, yogyspices smažená cibuľka, nakladaná červená cibuľaMaslová brioška, chick dressing, 2x hovädzie paté, gorgonzola, yogyspices smažená cibuľka, nakladaná červená cibuľaod 8,90 €270 g

