Pizza 32cmPizza 32cm
- 1. Pizza Klasikparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, kukuricaparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, kukuricaod 7,90 €0,48 kg, 16,46 €/1kg
- 2. Pizza Funghiparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, šampiňóny, olivyparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, šampiňóny, olivyod 8,20 €0,49 kg, 16,73 €/1kg
- 3. Pizza Quatro formaggiparadajkový základ, syr Mozzarella, syr Niva, údený syr, syr Enciánparadajkový základ, syr Mozzarella, syr Niva, údený syr, syr Enciánod 8,50 €0,51 kg, 16,67 €/1kg
- 4. Pizza Hawaiparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, ananásparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, ananásod 8,20 €0,49 kg, 16,73 €/1kg
- 5. Pizza Speckparadajkový základ, syr Mozzarella, slanina, šunka, syr Nivaparadajkový základ, syr Mozzarella, slanina, šunka, syr Nivaod 8,20 €0,49 kg, 16,73 €/1kg
- 6. Pizza Kuraciaparadajkový základ, syr Mozzarella, kuracie prsia, šampiňóny, kukurica, syr Nivaparadajkový základ, syr Mozzarella, kuracie prsia, šampiňóny, kukurica, syr Nivaod 8,50 €0,5 kg, 17,00 €/1kg
- 7. Pizza Rusticaparadajkový základ, syr Mozzarella, slanina, klobása, cibuľa, chilli, olivyparadajkový základ, syr Mozzarella, slanina, klobása, cibuľa, chilli, olivyod 8,20 €0,49 kg, 16,73 €/1kg
- 8. Pizza Salsiccia seccaparadajkový základ, syr Mozzarella, suchá saláma, cibuľa, chilli, šampiňónyparadajkový základ, syr Mozzarella, suchá saláma, cibuľa, chilli, šampiňónyod 8,20 €0,52 kg, 15,77 €/1kg
- 9. Pizza Tonnoparadajkový základ, tuniak, syr Mozzarella, cibuľaparadajkový základ, tuniak, syr Mozzarella, cibuľaod 8,50 €0,48 kg, 17,71 €/1kg
- 10. Pizza Tehelňaparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, slanina, klobása, kukurica, cibuľaparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, slanina, klobása, kukurica, cibuľaod 8,50 €0,53 kg, 16,04 €/1kg
- 11. Pizza Diavolaparadajkový základ, syr Mozzarella, klobása, saláma, chilli, baranie rohyparadajkový základ, syr Mozzarella, klobása, saláma, chilli, baranie rohyod 8,20 €0,5 kg, 16,40 €/1kg
- 12. Pizza Vegetariánskaparadajkový základ, syr Mozzarella, kukurica, šampiňóny, rajčiny, paprika, brokolica, rukolaparadajkový základ, syr Mozzarella, kukurica, šampiňóny, rajčiny, paprika, brokolica, rukolaod 8,20 €0,5 kg, 16,40 €/1kg
- 13. Pizza Di tuttoparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, klobása, saláma, olivy, kukuricaparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, klobása, saláma, olivy, kukuricaod 8,50 €0,51 kg, 16,67 €/1kg
- 14. Pzza Hot salamyparadajkový základ, syr Mozzarella, saláma, rajčiny, olivy, chilliparadajkový základ, syr Mozzarella, saláma, rajčiny, olivy, chilliod 8,20 €0,49 kg, 16,73 €/1kg
- 15. Pizza Gazdovskáparadajkový základ, syr Mozzarella, saláma, klobása, slanina, cibuľa, bryndzaparadajkový základ, syr Mozzarella, saláma, klobása, slanina, cibuľa, bryndzaod 8,50 €0,52 kg, 16,35 €/1kg
- 16. Pizza Syrová bielakyslá smotana, syr Mozzarella, syr Niva, údený syr, syr Enciánkyslá smotana, syr Mozzarella, syr Niva, údený syr, syr Enciánod 8,50 €0,51 kg, 16,67 €/1kg
- 17. Pizza Prosciuttoparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka Prosciutto, rajčina, rukolaparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka Prosciutto, rajčina, rukolaod 8,50 €0,49 kg, 17,35 €/1kg
- 18. Pizza Capriparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, šampiňóny, kukuricaparadajkový základ, syr Mozzarella, šunka, šampiňóny, kukuricaod 8,20 €0,5 kg, 16,40 €/1kg
- 19. Pizza Ruccolaparadajkový základ, syr Mozzarella, rukola, rajčinyparadajkový základ, syr Mozzarella, rukola, rajčinyod 8,20 €0,49 kg, 16,73 €/1kg
- 20. Pizza tyčinkycesnak, olejcesnak, olejod 4,50 €0,25 kg, 18,00 €/1kg
Obchodné detaily
Tehelňa Pub
Katarína Pažická
Ivana Bukovčana 1264/16
97101 Prievidza
Register: Okresný úrad Prievidza, Číslo živnostenského registra: 340-32880
Register: 46608737
DPH číslo: SK1077647318
>

