BurgreBurgre
- Burger Originálfajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, slanina, syr Cheddar, domáca majonéza a BBQ, polníček a lá burina, rajčina, plátok uhorky, červená cibuľafajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, slanina, syr Cheddar, domáca majonéza a BBQ, polníček a lá burina, rajčina, plátok uhorky, červená cibuľa10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Burger Cibuľový kráľfajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, syr Cheddar, domáca majonéza, karamelizovaná cibuľa, BBQ, syrová omáčkafajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, syr Cheddar, domáca majonéza, karamelizovaná cibuľa, BBQ, syrová omáčka10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Burger Dracarys - ohnivý princfajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, syr Cheddar, domáca majonéza, karamelizovaná cibuľa, BBQ, paradajkovo – horčicová omáčka, jalapeňosfajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, syr Cheddar, domáca majonéza, karamelizovaná cibuľa, BBQ, paradajkovo – horčicová omáčka, jalapeňos10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Italian burgerfajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, 150g opečeného syra Mozzarella, sušené paradajky, polníček, bazalkové pestofajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, 150g opečeného syra Mozzarella, sušené paradajky, polníček, bazalkové pesto12,00 €0,5 kg, 24,00 €/1kg
- Blue burger s plesňovým syromfajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, syr Gorgonzola 100g, slanina, domáca majonéza a BBQ, polníček a lá burina, rajčina, plátok uhorky, červená cibuľafajnová nadýchaná žemľa, 150g hovädziny, syr Gorgonzola 100g, slanina, domáca majonéza a BBQ, polníček a lá burina, rajčina, plátok uhorky, červená cibuľa12,00 €0,5 kg, 24,00 €/1kg
- Kurací burgerfajnová nadýchaná žemľa, domáca majonéza, mäso z pečeného kuraťa, horčica, uhorkafajnová nadýchaná žemľa, domáca majonéza, mäso z pečeného kuraťa, horčica, uhorka10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Burger Chickenfajnová nadýchaná žemľa, 150g vysmážané kuracie prsia v obale, domáca horčicovo-medová majonéza, coleslawfajnová nadýchaná žemľa, 150g vysmážané kuracie prsia v obale, domáca horčicovo-medová majonéza, coleslaw10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Dotrhaný burgerfajnová nadýchaná žemľa, 150g trhaného bravčového mäsa, domáca majonéza, BBQ, karamelizovaná cibuľafajnová nadýchaná žemľa, 150g trhaného bravčového mäsa, domáca majonéza, BBQ, karamelizovaná cibuľa10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Mozzarella burgerfajnová nadýchaná žemľa, 150g opečeného syra Mozzarella, sušené paradajky, polníček, bazalkové pestofajnová nadýchaná žemľa, 150g opečeného syra Mozzarella, sušené paradajky, polníček, bazalkové pesto10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Gorgonzola burgerfajnová nadýchaná žemľa, 150g opečeného syra Gorgonzola, sušené paradajky, polníček, bazalkové pestofajnová nadýchaná žemľa, 150g opečeného syra Gorgonzola, sušené paradajky, polníček, bazalkové pesto10,00 €0,4 kg, 25,00 €/1kg
- Encián burgerfajnová nadýchaná žemľa, syr Encián 120g, majonéza, polníček, brusnicový džemfajnová nadýchaná žemľa, syr Encián 120g, majonéza, polníček, brusnicový džem8,50 €0,4 kg, 21,25 €/1kg

