PizzaPizza
- 1. Pizza Margheritaparadajkový základ, syr Mozzarella, bazalkaparadajkový základ, syr Mozzarella, bazalka7,50 €0,4 kg, 18,75 €/1kg
- 2. Pizza Funghiparadajkový základ, šampiňóny, syr Mozzarellaparadajkový základ, šampiňóny, syr Mozzarella8,00 €0,42 kg, 19,05 €/1kg
- 3. Pizza Prosciuttoparadajkový základ, šunka, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, syr Mozzarella8,00 €0,45 kg, 17,78 €/1kg
- 4. Pizza Salamiparadajkový základ, saláma, syr Mozzarellaparadajkový základ, saláma, syr Mozzarella8,00 €0,45 kg, 17,78 €/1kg
- 5. Pizza Salsicciaparadajkový základ, klobása, syr Mozzarellaparadajkový základ, klobása, syr Mozzarella8,00 €0,45 kg, 17,78 €/1kg
- 6. Pizza Prosciutto funghiparadajkový základ, šunka, šampiňóny, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, šampiňóny, syr Mozzarella8,50 €0,48 kg, 17,71 €/1kg
- 7. Pizza Californiaparadajkový základ, šunka, kukurica, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, kukurica, syr Mozzarella8,50 €0,48 kg, 17,71 €/1kg
- 8. Pizza Hawaiparadajkový základ, šunka, ananás, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, ananás, syr Mozzarella8,50 €0,48 kg, 17,71 €/1kg
- 9. Pizza Diavolaparadajkový základ, saláma, klobása, cibuľa, feferónky, syr Mozzarellaparadajkový základ, saláma, klobása, cibuľa, feferónky, syr Mozzarella9,50 €0,5 kg, 19,00 €/1kg
- 10. Pizza Provincialeparadajkový základ, šunka, slanina, kukurica, cesnak, feferónky, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, slanina, kukurica, cesnak, feferónky, syr Mozzarella9,50 €0,5 kg, 19,00 €/1kg
- 11. Pizza Soleparadajkový základ, šunka, saláma, kukurica, vajce, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, saláma, kukurica, vajce, syr Mozzarella9,50 €0,5 kg, 19,00 €/1kg
- 12. Pizza Capricosaparadajkový základ, šunka, šampiňóny, olivy, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, šampiňóny, olivy, syr Mozzarella9,00 €0,5 kg, 18,00 €/1kg
- 13. Pizza Quattro formaggiparadajkový základ, syr Niva, syr Hermelín, syr Cheddar, syr Mozzarellaparadajkový základ, syr Niva, syr Hermelín, syr Cheddar, syr Mozzarella9,50 €0,5 kg, 19,00 €/1kg
- 14. Pizza Kucoparadajkový základ, saláma, brokolica, paprika, vajce, syr Hermelín, syr Mozzarellaparadajkový základ, saláma, brokolica, paprika, vajce, syr Hermelín, syr Mozzarella9,50 €0,6 kg, 15,83 €/1kg
- 15. Pizza Tonnoparadajkový základ, tuniak, olivy, syr Mozzarellaparadajkový základ, tuniak, olivy, syr Mozzarella9,50 €0,5 kg, 19,00 €/1kg
- 16. Pizza Zionparadajkový základ, šunka, saláma, slanina, kukurica, syr Niva, olivy, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, saláma, slanina, kukurica, syr Niva, olivy, syr Mozzarella10,50 €0,6 kg, 17,50 €/1kg
- 17. Pizza Vegetarianaparadajkový základ, šampiňóny, kukurica, olivy, brokolica, paradajky, syr Mozzarellaparadajkový základ, šampiňóny, kukurica, olivy, brokolica, paradajky, syr Mozzarella9,50 €0,55 kg, 17,27 €/1kg
- 18. Pizza Polloparadajkový základ, šunka, kukurica, kuracie mäso, hermelín, brokolica, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, kukurica, kuracie mäso, hermelín, brokolica, syr Mozzarella10,00 €0,55 kg, 18,18 €/1kg
- 19. Pizza Oravskáparadajkový základ, slanina, klobása, cibuľa, syr Mozzarellaparadajkový základ, slanina, klobása, cibuľa, syr Mozzarella9,50 €0,5 kg, 19,00 €/1kg
- 20. Pizza Completaparadajkový základ, šunka, saláma, slanina, klobása, kuracie mäso, šampiňóny, kukurica, syr Cheddar, syr Mozzarellaparadajkový základ, šunka, saláma, slanina, klobása, kuracie mäso, šampiňóny, kukurica, syr Cheddar, syr Mozzarella13,00 €0,7 kg, 18,57 €/1kg
Obchodné detaily
ZION fastfood
RIOMA, s.r.o.
Ulica Mieru 3
029 01 Námestovo
Register: Obchodný register Okresného súdu Žilina, oddiel: Sro, vložka č. 11511/L
Register: 36384542
DPH číslo: SK2020129309
>

