Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 
VYUŽI ZĽAVU 2 € S KÓDOM:

BISTROZLAVA

Omrzelo ťa objednávať si stále to isté? Chceš jednoducho vyskúšať niečo nové a nevieš kde? Alebo si proste gurmán, ktorý hľadá niečo fakt chutné? Tak to si na správnej adrese!

 

Pripravili sme si pre teba krátkeho gurmánskeho sprievodcu skutočne čarovným gastrom, ktoré si môžeš na Bistro.sk objednať v Trnave. Ako bonus ti v týchto reštauráciách pridávame 2 € zľavu na objednávku. Pozri si tipy na jedlá ako z veľkej knihy, ktoré stoja za vyskúšanie. Dobrú chuť!

 

Objednaj si v Trnave

 


Reštaurácia Chef’s Truck

Tu ti pripravia jeden z najchutnejších burgrov, aké si kedy mal. A nielen v Trnave, ale vôbec! Pre hladošov odporúčame naložený Double Burger.
 

 

Reštaurácia Shiva Restaurant

Vyskúšaj výrazné korenisté chute indickej kuchyne ale aj okolitých ázijských krajín. Za ochutnávku určite stojí klasika ako kuracia Tikka Masala, pálivá kokosová polievka Tom Yum ale aj Murgi Kari – teda vyprážané kuracie kúsky v kukuričnom cestíčku. 

 


Reštaurácia Baldisimi Bistro

V Baldisimi ti všetko pripravujú z čerstvých surovín, ktoré k nim dorazia každé ráno. Na raňajky odporúčame chutný Rye Toust, na obed zase farebné havajské poké.
 

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 
VYUŽI ZĽAVU 2 € S KÓDOM:

BISTROZLAVA

Akcia platí do 8.11.2020.