Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 
VYUŽI ZĽAVU 2 € S KÓDOM:

BISTROZLAVA

Omrzelo ťa objednávať si stále to isté? Chceš jednoducho vyskúšať niečo nové a nevieš kde? Alebo si proste gurmán, ktorý hľadá niečo fakt chutné? Tak to si na správnej adrese!

 

Pripravili sme si pre teba krátkeho gurmánskeho sprievodcu skutočne čarovným gastrom, ktoré si môžeš na Bistro.sk objednať v Banskej Bystrici. Ako bonus ti v týchto reštauráciách pridávame 2 € zľavu na objednávku. Pozri si tipy na jedlá ako z veľkej knihy, ktoré stoja za vyskúšanie. Dobrú chuť!
 

Objednaj si v Banskej Bystrici

 

 

Reštaurácia Zeus

Vyskúšaj famózne tradičné grécke suvlaki – grilované mäso na špíze a pridaj si aj čerstvý grécky šalát. Ak nie si na mäso, pochutíš si na fantastickom štavnatom grilovanom syre Manouri.

 

 

Reštaurácia Chikiti Mexicanos

Mexické chute sú pre každého, nielen tých, čo milujú štipľavé. Presvedčí ťa o tom chutné Burrito alebo Burrito Bowl z Chikiti Mexicanos. A to avokádové guacamole, no mňam!
 

 

Reštaurácia Tradičné párance a halušky

Pre tých čo holdujú tradičnej kuchyni máme ako tip chutné párance, ktoré si tu môžeš objednať v sladkých ale aj slaných alternatívach. 

 

 

Reštaurácia Street Foodie

Kuchári, ktorí si prešli celý svet a absolvovali množstvo kurzov varenia v zahraničí ti tu pripravia street food z celého sveta. Za zmienku určite stojí indická Tikka Masala či japonské Udon rezance.
 

OCHUTNAJ JEDLÁ AKO Z VEĽKEJ KNIHY V TVOJOM MESTE 

VYUŽI ZĽAVU 2 € S KÓDOM:

BISTROZLAVA

Akcia platí do 8.11.2020.