Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!

07. apríl 2015

Módne trendy sleduje mnoho žien a ak aj vy patríte medzi tie, ktoré sa vedia obracať nielen v kuchyni, ale aj v nákupných centrách, tak ste na správnom mieste! 

 

Ak viete, že marsala je farba roka a sicílske víno, musíte vedieť, že existuje aj pekáreň na topánky. Milovníčky sladkostí a extravagantných topánok si tentokrát prídu na svoje. Presne tak ako majiteľka Shoe Bakery, ktorá spojila príjemné s užitočným. Vďaka svojej topánkovej vášni a záľube v pečení spojila nespojiteľné a spolu s manželom dnes navrhujú a vyrábajú chutné topánky.

 

Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!

 

Vyzerajú na zjedenie, no sú určené na bežné nosenie. Netradičná obuv inšpirovaná cukrárenskými výrobkami je sama o sebe umeleckým dielom. Každá žena je výnimočná a preto si zaslúži topánky, aké nemá žiadna iná! To je heslo, ktorým sa pri navrhovaní a ručnej výrobe topánok riadia manželia pekári zo Shoe Bakery. Nápadom sú otvorení aj zo strany svojich zákazníčok, ktoré ich pri "pečení" inšpirujú.

 

Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!

 

Zaujímavosťou je, že na tvorbe topánok sa podieľa aj manžel Chris, ktorý sa menoval za hlavného pekára. V rozhovore nám prezradil pár zaujímavostí o extravagantných topánkach.
 
Chris, vy ako muž lodičky nenosíte, ale aktívne sa podieľate na ich výrobe. Môžete nám povedať, ktoré z topánok sú vaše najobľúbenejšie a prečo?
 
Chris: Môj obľúbený model sú lodičky Teal & Pink Cake, pretože v ich klasických farbách majú najpríťažlivejší dizajn.
 

Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!

 

Sú topánky vhodné aj na každodenné nosenie?
 
Chris: Povedal by som, že moja žena je človek, ktorý ich nosí každý deň.
 
Máte nejakých slávných zákazníkov? Ak áno, prezradíte nám koho?
 
Chris: Pokiaľ ide o mainstream, zatiaľ nemáme žiadnych slávnych zákazníkov. Naše topánky nosí niekoľko známych pekáriek a bloggeriek, no dúfame, že jedného dňa ich bude mať aj niekto slávny.

Topánky dokonca vyrábajú aj na rôzne špeciálne spoločenské udalosti, podľa svadobných tort, zmrzlín a okrem lodičiek na ich stránke nájdete aj balerínky či milé detské topánočky. K čiernym koktejlkám budú tieto topánky skutočne čerešničkou na torte. Ktoré by ste si vybrali vy?
 

Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!

Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!

Milujete topánky? Tieto luxusné kúsky sú skutočne na zjedenie!

 

Dostali ste chuť na sladké? Objednajte si z našej ponuky na Bistro.sk!

 

Veľký test denného menu v Žiline

 

Zdroj:

Text: Bistro.sk, Chris Campbell

Foto: © shoebakery.com