Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Bistro.sk mení životy

17. jún 2016

5 zákazníkov, 5 rôznych skúseností. Vieme, že voľný čas je veľmi dôležity, a tak je potrebné, užiť si ho  naplno! Náš tím  sa spojil so svojimi zákazníkmi a spýtal sa ich, ako sa im zmenil život, od kedy začali využívať možnosť objednať si jedlo cez internet. Nevyužívajú svoje voľno na varenie, ale nechajú to na Bistro.sk

 

Varenie mi nejde - Jakub, 27 rokov

 

Bistro.sk mení životy

 

Počas vysokej školy som býval doma a využíval tzv. „Mama hotel“.  No už tri roky pracujem a bývam sám. Zo začiatku som sa pokúšal denne si niečo uvariť, no zistil som, že síce naprogramovať viem čokoľvek, ale šikovnosť v kuchyni ma obišla. Chodím z práce do posilňovne. Cestou domov si len vyberiem, na čo mám chuť a objednám si. Už pár minút po príchode mi zvoní kuriér a prinesie teplú večeru. 

 

Nakupujem výhodne -  Denisa, 32 rokov

Mám dve deti, všetok môj voľný čas sa odohráva na ihrisku, rodičovských schôdzkach, pri zošitoch a na varenie nezostáva častokrát čas. Preto, rada využívam na Bistro.sk množstevné akcie, deti majú veľa pohybu, a tak aj veľa zjedia. Okrem toho, že milujú pizzu, snažím sa dopriať im aj zeleninové jedlá, polievky a sem tam aj niečo sladké. 

 

Objednávka príde, kedy chceme -  Martina, 26 rokov a Lucia, 30 rokov

 

Bistro.sk mení životy

 

Sme kolegyne, objednávame si každý deň do práce nejaké denné menúčko. Páči sa nám, že si môžeme vybrať presný čas, kedy nám jedlo prinesú, pretože mávame obedové prestávky každý deň inokedy a táto služba nám zabezpečí, že jedlo je vždy teplé. 

 

Platím kartou - Roman, 37 rokov

 

Bistro.sk mení životy

 

Riadim sa heslom „Čas sú peniaze!“, preto ani chvíľu nezaháľam a pracujem od rána do noci. Chcem, aby sa moja rodina mala dobre... Keď trávim celé dní v práci, objednávam si jedlo aj 2-krát za deň. Veľakrát sa nestihnem zastaviť v bankomate a nemám pri sebe hotovosť, tak využívam platbu kartou. 

 

Objednávame z celého Slovenska - Tomáš a Dana, 30 rokov

Snažíme sa žiť aktívne a všetok voľný čas trávime na výletoch a spoznávame nové miesta. Máme veľa priateľov, ktorých na cestách navštevujeme. No nechceme, aby mali s našou návštevou spojené starosti, a tak si vždy objednáme jedlo cez Bistro.sk a ich úlohou zostane len kúpiť kvalitné víno alebo spraviť džús z čerstvého ovocia.

 

Naši zákazníci majú rôzne dôvody, prečo využívajú objednávanie jedla cez Bistro.sk. Trávia veľa času v práci, ich deti v škole a na rôznych krúžkoch alebo preto, že majú uponáhľané dni. No jedno majú spoločné – žijú moderne a využívajú voľný čas inak ako na varenie.

 

Veľký test denného menu v Žiline