Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Blog Bistro.sk Vychutnajte si s nami tie najlepšie jedlá.

Ako kočky z Forsomeone nevarili a cez Bistro.sk objednali

22.05.2017

Aj dievčatá z dievčenskej skupiny Forsomeone vedia, že keď sa im nechce variť, jednoduchú kliknú na Bistro.sk a objednajú si. Prečítajte si, ako im chutilo.  

 

 

 

Dnes sme sa ako zvyčajne stretli kvôli práci a hudbe. Okrem toho, vždy máme jeden deň v týždni vyhradený len pre nás ako kamarátky, kedy si doprajeme dobré jedlo a pohodu.

Na prvý pohľad jasné, že sme každá iná, napriek tomu nám to spolu krásne ladí. Tak isto to máme aj s chuťovými bunkami. Pre tentokrát sme sa však zhodli, že máme chuť jednoznačne na pizzu. Neobjednávame si až tak často (snažíme sa nebyť lenivé a navariť si), tak sme skúsili Bistro.sk a tri rôzne reštaurácie.

 

 

 

Pizza Zagarolo

V tejto pizzerii mali zaujímavý a rôznorodý výber, no nám sa najviac zapáčil vegetariánsky variant – rajčinový základ, sušené rajčiny, cuketa, grilovaný baklažán, baby špenát, olivy, pesto, syr a navyše, sme si doobjednali syrové okraje.

Boli sme veľmi hladné, no kuriér prišiel načas, presne ako nás v sms-ke informoval, navyše, bol veľmi milý.

Ako sme spomínali, že sme každá iná, tak aj naše nároky sa odlišujú. Zhodli sme sa však, že cesto bolo veľmi chutné a malo správnu hrúbku. Nebolo ani príliš hrubé ani moc tenké. Well-done!

Našej Miške sa však zdalo, že na jej vkus tam mohlo byť viac rajčinového základu. Betka a ja (Laura) sme boli spokojné. Mne možno trošku chýbali okraje potreté cesnakom, ktoré mám ja osobne veľmi rada. Babám to až tak neprekážalo, najmä preto, že ostatné ingrediencie boli skvelé a celá kombinácia chutí bola veľmi lahodná.

 

 

 

Pizza Euro

V tomto prípade kuriér chvíľu meškal, ale dopredu nás informoval do koľkých minút pizzu prinesie. Pohoda. Pizza, aj keď s omeškaním, bola stále teplá a chrumkavá. Po otvorení krabice celú kuchyňu zaplnila vôňa papriky. Okrem papriky pizza obsahovala rajčinový základ, šunku, olivy, slaninu a syr. Hneď môžeme pochváliť syrovú pokrývku, pretože bola perfektná! Efektne sa naťahovala, ako v reklame. Okraje boli chrumkavé zvrchu, ale pritom vláčne vo vnútri. Nemáme čo vytknúť. Možno iba jednu maličkosť, a to, že ingrediencie neboli rovnomerne rozložené, tak sme sa trošku pobili, ktorá bude mať ktorý kúsok. :) Celá pizza a kombinácia chutí nám pripadala veľmi domácka.

 

 

 

Pizza Camino del diablo

Pizza, bohužiaľ, meškala 15 minút, čo pre nás osobne nebol až taký problém, keďže sme už mali žalúdky naplnené. Ak by sa to stalo pri výbere tejto pizzerie ako jedinej možnosti, tak by nás to mrzelo! Neviem, kde sme mali hlavu pri výbere tejto kombinácie ingrediencií – rajčinový základ, šunka, grilované kuracie mäso, opečená slanina, kukurica, sušené paradajky, mozarella, oštiepok, oregano a cesnak. Po prvom súste sme usúdili, že táto pizza je tak sýta, že by bola vhodnejšia pre chlapčenskú skupinu a nie dievčenskú. Poprípade, je to výborná možnosť pizze po párty, keďže na opicu by to bolo skvelá možnosť se vším všudy. Pre Mišku bol krok vedľa údený oštiepok navrchu. Všetko inak bolo príjemne pripravené až na cesto, ktoré bolo príliš tenké na to, aby všetky ingrediencie udržalo a pizza sa nedala jesť inak ako len s príborom. (A to je celkom divné. Nie je nad pizzu jedenú rukami.)