Povedal niekto

Najočakávanejšia spolupráca roka 2024 je tu!

 Prenes sa do sveta našej najnovšej reklamy pre Bistro.sk. Nájdeš tu celý videoklip, text skladby aj zábavné zaujímavosti zo spolupráce s Christinou Aguilerou a Latto.


Povedal niekto

O kampani 


Vstupujeme spolu do novej hudobnej éry. V spolupráci s agentúrou McCann London sme v našom najnovšom kreatívnom počine spojili hip-hopovú energiu v podaní raperky Latto s operným umením Christiny Aguilery. A výsledok? Jedinečný vizuálny a hudobný zážitok, ktorý je dokonalým stelesnením pestrej škály chutí na Bistro.sk.

Povedal niekto

Čo je však na novom podaní ikonickej skladby 'Povedal Niekto' naozaj prekvapivé? 👀 Po celosvetovom úspechu s Katy Perry, Bistro.sk po prvý krát predstavilo až dve umelkyne pre svoj hit.


Christina Aguilera a Latto svojim prvým spoločným videoklipom pre Bistro.sk vytvorili úplne nový hudobný žáner: hip-hopera ⭐ Christina a jej jedinečný hlas interpretuje operný refrén, zatiaľ čo Latto charakteristicky repuje rytmické verše o bohatom výbere jedál na Bistro.sk. Popri tom si obe hviezdy vychutnávajú tacos, poké alebo aj sushi.

Táto hravá kombinácia poukazuje na neustále sa zlepšujúcu rozmanitosť ponuky na Bistro.sk.

Zároveň kampaň zdôrazňuje myšlienku, že najväčšia online donášková služba na Slovensku, to nie sú len hranolky a hamburgery. Bistro.sk doručuje chutné a kvalitné jedlo pre každú príležitosť. 

Povedal niekto

Pozri si celý videoklip 'Povedal niekto' na našom Youtube.