Osman city kebab - autobusová stanica

4.3
3 hodnotenia
Sledovanie objednávky
Minimálna hodnota objednávky od 5,00 €
Cena doručenia od 0,00 € do 2,49 €
Čas doručenia od 30 do 40 min.
  • Placka
  • Burger
  • Box
  • Tanier
  • Nápoje
  • Prílohy

Placka

1. Kebab placka(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
120/85/30/20g, mäso, zelenina, omáčka
5.00 €
2. XXL placka(1,3,6,7,10,11)
8.00 €
220/85/70/30/85/20g, mäso, zelenina, hranolky, omáčka
8.00 €
3.Stripsy placka(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
90/20g, 2 ks. stripsy, zelenina, omáčka
5.00 €
4.Falafel placka(1,3,6,7,10,11)
4.50 €
100/85/30/20g, 3 ks falafel, zelenina, omáčka
4.50 €
5. Vega placka(1,3,6,7,10,11)
4.00 €
85/150/20g, placka, zelenina
4.00 €

Burger

6. Kebab burger(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
120/150/30/20g, mäso, žemľa, zelenina
5.00 €
7. Cheeseburger(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
120/150/40/20g, vyprážaný syr, žemľa, zelenina, omáčka
5.00 €
8. Stripsy burger(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
80/150/40/20g, 2ks stripsy 80g, žemľa, zelenina, omáčka
5.00 €
9. Falafel burger(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
100/150/30/20g, 3ks falafel, žemľa, zelenina, omáčka
5.00 €

Box

10.Malý kebab box(1,3,6,7,10,11)
4.50 €
100/40/20/40g, mäso 80g, zelenina, omáčka, hranolky/ryža
4.50 €
11.Veľký kebab box(1,3,6,7,10,11)
5.50 €
120/60/30/60g, mäso 100g, zelenina, omáčka, hranolky/ryža
5.50 €
12.Malý falafel box(1,3,6,7,10,11)
4.50 €
80/40/20/40g, falafel 3ks, zelenina, omáčka,hranolky/ryža
4.50 €
13. Veľký falafel box(1,3,6,7,10,11)
5.50 €
100/60/30/60g, 4ks falafel, zelenina, omáčka,hranolky/ryža
5.50 €
14. Malý krídelka box(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
20/60g, 2ks krídelka, omáčka, hranolky/ryža
5.00 €
15. Malý stripsy box(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
20/60g, 2ks stripsy, omáčka, hranolky/ryža
5.00 €

Tanier

16.Kebab tanier(1,3,6,7,10,11)
6.50 €
150/80/80/20g, mäso 150g, zelenina, omáčka, hranolky/ryža
6.50 €
17.Falafel tanier(1,3,6,7,10,11)
6.00 €
120/80/80/20g, falafel 5ks, zelenina, omáčka, hranolky/ryža
6.00 €
18.Krídelka tanier(1,3,6,7,10,11)
7.00 €
60/30/60g, 3ks krídelka, zelenina, omáčka, hranolky/ryža
7.00 €
19.Stripsy tanier(1,3,6,7,10,11)
7.00 €
60/30/60g, 3ks stripsy, zelenina, omáčka, hranolky/ryža
7.00 €
20.kebab šalát(1,3,6,7,10,11)
6.00 €
150/150/20g, mäso zelenina omáčka
6.00 €
21. Kuracie krídelka malé(1,3,6,7,10,11)
5.00 €
3ks
5.00 €
22. Kuracie krídelka veľké(1,3,6,7,10,11)
9.00 €
6ks
9.00 €
23.Malé syrové guličky(1,3,6,7,10,11)
2.50 €
5ks
2.50 €
24.Veľké syrové guličky(1,3,6,7,10,11)
4.50 €
10ks
4.50 €
25.Syrové nugetky s chilly (5ks)(1,3,6,7,10,11)
2.50 €
110g
2.50 €
26.Syrové nugetky s chilly (10ks)(1,3,6,7,10,11)
4.50 €
220g
4.50 €
27.Cibuľové krúžky(1,3,6,7,10,11)
2.50 €
6ks
2.50 €

Nápoje

Coca Cola
1.40 €
0.33l
1.40 €
Coca Cola
1.80 €
0.5l
1.80 €
Perlivá voda
1.60 €
0,5l
1.60 €
Neperlivá voda
1.60 €
0,5l
1.60 €
Sprite
1.40 €
0.33l
1.40 €
Sprite
1.80 €
0.5l
1.80 €
Fanta
1.40 €
0.33l
1.40 €
Fanta
1.80 €
0.55l
1.80 €
Džús pomarančový 100%
1.80 €
0,33l
1.80 €
Džús jablkový 100%
1.80 €
0,33l
1.80 €
Fuze tea
1.90 €
Zálohovaný obal (0.15 €)
0,5g
1.90 €
Birell
1.80 €
Zálohovaný obal (0.15 €)
0,5l
1.80 €

Prílohy

Hranolky
2.00 €
100g, omáčka
2.00 €
Ryža
2.00 €
omáčka
2.00 €
Čistá placka
0.80 €
0.80 €
Čistá žemľa
0.80 €
0.80 €